Vstupní a docházkové systémy

skipmenu

hp_kamerove_systemy

Nabízíme Vám kamerové systémy s digitálním záznamem. Sledování místností a venkovních prostor barevnými kamerami s infra přisvícením. Možnost dálkového přístupu - přes internet.

Zabezpečovací systémy

Instalujeme zabezpečovací systémy pro ochranu domů, bytů a firem. Zabezpečovací systémy jsou od kanadské firmy PARADOX. Kdy zabezpečovací systémy Vám zajistíme již od 15 000 Kč.

Docházkové systémy

Zajišťujeme elektronické docházkové a vstupní systémy pro firemní aplikace a evidenci zaměstnanců. Přístupové systémy s možností evidence ve vašem PC. Všechny systémy jsou bezkontaktní.

tomenu

Docházkové systémy  označované jako  ACCESS Control (řízení přístupu)  umožňují uživateli identifikaci (kód zadaný na klávesnici, bezkontaktní EM karta ke čtečce, otisk prstu ke čtečce s vyhodnocením biometrie nebo kombinace těchto metod) a po její akceptaci systémem následně i přístup v definovaném časovém intervalu do příslušných dveří. Komplexní řešení přístupu osob spojené s evidencí docházky (speciální SW) s přenosem dat do příslušného informačního systému poskytuje Docházkový a přístupový systém VAR-NET. Nabízíme čtyři typy docházkových terminálů s kvalitním SW s licencí pro 50, 100 a 200 osob.

Docházkový biometrický  terminá

Docházkový biometrický  terminál v nejvybavenějším provedení s barevným displejem, ukládáním fotografie při pokusu o identifikaci. Možnost prohlížení historie. Ikonové menu a použití funkčních kláves usnadňují orientaci při užívání a programování. Autorizace uživatele je možná kódem, kartou, otiskem. Připojení k síti je možno provést přes TCP/IP rozhraní, RS 485 a RS 232. Dále je možno data v systému Off line přenášet přes USB. Dále je možno připojit přístroj přes vstupní a výstupní rozhraní Wiegand. Kamera umožňuje zaznamenat obraz přistupujícího uživatele.

1

Systém může být propojen přes PC síť na další počítače (např.vedoucího výroby, účetní) a umožňuje tak okamžitou informaci  o přítomnosti zaměstnance na pracovišti, jeho docházce v daném období atd.

Jednoduché aplikace vstupního systému lze řešit pomocí snímacích čteček /samostatných nebo integrovaných do klávesnice/ zabezpečovacího systému.

Zvláštností je bezdrátová čtečka,  která komunikuje výhradně s dálkovým ovladačem. Přístup může být vázán i na definovaný časový interval.  Pro jednotlivé dveře určené k registraci a ovládání vstupu je nutné vytvořit v systému "přístupový bod" se čtečkou a elektromechanickým zámkem.

V případě výše uvedeného technického řešení v rodinném domku je možno požít k ovládání zabezpečovacího systému kromě přístupového kódu i kartu nebo čip.

Bezkontaktní čip

Bezkontaktní čip

 

 

LCD klávesnice se zabudovanou čtečkou

LCD klávesnice se zabudovanou čtečkou

 

 

Samostatná čtečka pro umístění do interieru i exterieru

Samostatná čtečka pro umístění do interieru i exterieru

 

 

Samostatná čtečka s klávesnicí pro umístění do interieru i exterieru

Samostatná čtečka s klávesnicí pro umístění do interieru i exterieru

 

 

tomenu